-10% NA CAŁY ASORTYMENT BEZ PRODUKTÓW Z WYPRZEDAŻY KOD: PREZENT   |     WYPRZEDAŻ NAKŁADEK CHŁODZĄCYCH NA MATERAC PAD COOL COMFORT  

MARKA PARADIES WYRÓŻNIONA W RANKINGU DEUTSCHE STANDARDS
MARKA PARADIES WYRÓŻNIONA W RANKINGU DEUTSCHE STANDARDS

DEUTSCHE STANDARDS – Marken des Jahrhunderts 2019
(Niemieckie standardy – Marki stulecia 2019)


Projekt „DEUTSCHE STANDARDS – Marken des Jahrhunderts 2019” wyróżnia te marki, które są symbolem własnej kategorii produktów, które stanowią przykład dla pozostałych producentów z branży.

 

DEUTSCHE STANDARDS współpracując z niemieckim wydawnictwem DIE ZEIT w 2019 roku wydał katalog przedstawiający pionierskie niemieckie marki, których produkty spełniają wysokie standardy jakościowe. Marki, które udowadniają swoją historią, że przyczyniły się do rozwoju nowych technologii w swojej dziedzinie. Przedsiębiorstwa, które rozwijają się zgodnie z koncepcją rozwoju zrównoważonego, dbając o środowisko naturalne i bezpieczeństwo konsumentów.

Marki wchodzące w skład „DEUTSCHE STANDARDS” otrzymują prawo do używania znaku firmowego i pieczęci kampanii „DEUTSCHE STANDARDS”. Tym samym trafiają do prestiżowego grona producentów reprezentujących prawdziwą niemiecką jakość. Paradies® jako jedyna marka z branży tekstylnej/pościelowej została wyróżniona przez DEUTSCHE STANDARDS oraz DIE ZEIT. 


Zapraszam do zapoznania się z katalogiem marek DEUTSCHE STANDARDS – Marken des Jahrhunderts 2019 (https://www.deutsche-standards.de/marken/).  Każdy z nas znajdzie tam producentów, których produkty używa na co dzień. Zachęcam również do zapoznania się z oryginalnym artykułem opublikowanym w katalogu, na stronie poświęconej marce z sercem – Paradies (https://www.deutsche-standards.de/marken/detail/paradies-130/).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl