TRWA WYPRZEDAŻ OSTATNICH ROZMIARÓW! 

Pielęgnacja

 

Abyś mógł cieszyć się wysoką jakością produktów przez jak najdłuższy czas, oraz żebyś mógł zapewnić sobie i swoim bliskim zdrowy i relaksujący sen, muszą one być odpowiednio pielęgnowane. Kołdry powinno się wymieniać – ze względów higienicznych – co 7 do 8 lat, lecz trwałość naszych kołder jest zazywczaj znacznie dłuższa.

Wszyscy pocimy się w nocy. Niektórzy więcej, niektórzy mniej. Średnio co noc tracimy około 0,5 do 1 litra płynu w postaci pary wodnej. Aby móc cieszyć się wyjątkowym produktem przez maksymalny okres jego użytkowania, należy: regularnie wietrzyć, wywieszać na świeżym powietrzu, ostrożnie strzepywać, aby umożliwić cyrkulację powietrza wewnątrz kołdry i osuszenie wilgoci w wypełnieniu. To sprawi, że kołdra szybko się odświeży, wyschnie i nie zlepi się razem. Regularne roztrzepywanie naszych poduszek zaraz po dobrze przespanej nocy, pozwala świeżemu powietrzu dotrzeć do wypełnienia, dzięki czemu natychmiast odzyskuje ono swoją przytulną objętość.

Wszystkie nasze produkty można prać w pralce z wyjątkiem kołder z poszyciem jedwabnym.

Rada od Paradies – dbaj o środowisko:
Ekologiczne i energooszczędne pranie w temperaturze 40°C jest absolutnie wystarczające, aby spełnić wymagania higieniczne. Należy o tym pamiętać przy wyborze programu prania – ze względu na środowisko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl