TRWA WYPRZEDAŻ OSTATNICH ROZMIARÓW! 

Jaką wersję grubości kołdry wybrać?

SYSTEM OZNACZEŃ IZLOLACJI TERMICZNEJ PARADIES®
Każdy ma specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o ciepło, które również są mocno zależne od pory roku. Dlatego używamy skali grubości i termoizolacyjności kołder oznaczając je serduszkami, abyś mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Możesz być spokojny, wszystkie nasze kołdry zapewniają suchy i komfortowy sen i odprowadzają wilgoć w unikalny sposób dla każdego rodzaju wypełnienia. Jedyne co musisz zrobić to wybrać ilość serduszek i rodzaj wypełnienia.  

 

Light – wersja grubości o przeznaczeniu wiosenno-letnim, dla osób lubiących ciepło. Nie wielka ilość bardzo sprężystego puchu i przewiewne pikowanie – zapewnią optymalną izolacje przy temperaturze w sypialni powyżej 22 stopni C. Wersja light przez wiele osób, w ciepłych sypialniach używana jest jako kołdra całoroczna, zwłaszcza jeżeli użytkownik lubi przewiewny klimat snu. 
City – kołdry całoroczne, najbardziej uniwersalna wersja grubości. Polecana do sypialni w której temperatura wynosi około 20 stopni C. Odpowiednia ilość bardzo sprężystego puchu i „ciepłe szwy” zapewnią bardzo dobrą izolację. Ta wersja polecana jest do mieszkań o stałej temperaturze w ciągu nocy. Ze względu na bardzo wysokie parametry wypełnienia dla wielu osób będzie to bardzo ciepła kołdra. Osoby szczególnie lubiące ciepło powinny rozważyć wersję medium lub warm.  
Medium – najczęściej wybierana wersja grubości kołder puchowych Paradies. Jest to bardzo ciepła wersja całoroczna do sypialni o temperaturze w nocy około 18 stopni C. Dla wielu osób będzie to bardzo ciepła kołdra zimowa. Dla osób lubiących ciepło doskonale sprawdzi się przez cały rok. 
Warm – bardzo ciepłe kołdry zimowe. Kołdry puchowe to najcieplejszy rodzaj kołder, a ich najgrubsza wersja jest najcieplejsza ze wszystkich kołder dostępnych na rynku. Będzie odpowiednia do sypialni o temperaturze poniżej 18 stopni C, a osobom którym nigdy nie jest za gorąco sprawdzi się nie tylko w zimie. 

Polecamy posiadanie co najmniej dwóch kołder, w różnych wariantach grubości, które należy zmieniać sezonowo, zwłaszcza jeżeli temperatura w naszej sypialni znacznie się różni w zimie i w lecie. Puch sprawdza się doskonale jako wypełnienie kołder zimowych i całorocznych. Jako kołdry typowo letnie do bardzo ciepłych sypialni polecamy takie materiały jak bawełna, jedwab czy lyocell. 

Wszystkie kołdry puchowe Paradies® są dostępne w 4 wersjach izolacji cieplnej, aby jak najlepiej dostosować się do indywidualnych wymagań. Pozostałe kołdry - syntetyczne i naturalne letnie występują w określonych wersjach. Wszystkie informacje znajdziesz w nazwie oraz opisie wybranej kołdry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl